psycholog online2020-09-03T12:25:18+00:00

PSYCHOLOG ONLINE

PSYCHOLOG ONLINE – TERAPIA PRZEZ INTERNET

Usługa psycholog online skierowana jest dla osób które mają utrudniony kontakt i nie są wstanie udać się na tradycyjne sesje. Oferta skierowana nie tylko do osób przebywających za granicą ponieważ ze względu na zagrożenie Covid-19 co raz częściej sesje odbywają się zdalnie za pomocą internetu. Sesje prowadzone przez psychologa w trybie online są tak samo skuteczne jak te w gabinecie jeśli tylko jest możliwość kontaktu wizualnego z klientem, kontakt ten odbywa się za pomocą komunikatorów z możliwością video . Musisz też pamiętać aby zapewnić sobie przyjemne wygodne miejsce na czas sesji, aby w tym czasie nikt ci nie przeszkadzał. Zapytaj na naszym czacie lub telefonicznie o możliwość sesji z psychologiem online i o dostępne terminy sesji online.

Psycholog online może pomóc w następujących problemach:

 • zaburzenia nerwicowe
 • zaburzenia lękowe
 • depresja – stany depresyjne
 • bóle somatyczne
 • ataki paniki
 • stany lękowe ( lęki wolnopłynące)
 • depersonalizacja i jej skutki
 • choroba afektywna dwubiegunowa (CHAD)
 • terapia dorosłych dzieci alkoholików (DDA)
 • borderline i zaburzenia osobowości
 • trudności związane ze zmianą pracy
 • trudności adaptacyjne
 • problemy związane z rozwodem

PSYCHOLOG ONLINE

Pamiętaj, że aby terapia z psychologiem online była skuteczna musi odbywać się regularnie. Standardowo przyjęta jest zasada sesji raz na tydzień. Jeśli potrzebujesz częstszych wizyt ich regularność możesz ustalić ze swoim psychologiem online.

Zachęcamy do współpracy psychologów

Jeśli jesteś psychologiem, psychologiem klinicznym lub psychoterapeutą działasz aktywnie zawodowo. Posiadasz doświadczenie w pracy z klientami online i chciałbyś podjąć współpracę z naszym serwisem, na adres email znajdujący się w dziale kontakt zapytanie z informacją odnośnie swojej kandydatury. W pierwszej kolejności odezwiemy się do osób pracujących pod stałą udokumentowaną superwizją. Doświadczenie w pracy jako psycholog online może być dodatkowym atutem ,jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszym portalem prześlij na nasz adres mailowy swoją kandydaturę.

Pytania i odpowiedzi

Masz więcej pytań? Zachęcamy do zapoznania się z działam FAQ  na naszej stronie gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne odpowiedzi.

czytaj dalej

Nowości na blogu

Toksyczny związek – po czym go rozpoznać?

Jak rozpoznać toksyczny związek? Objawy toksycznej relacji mogą być różne oto kilka z nich, jeśli twoim zdaniem występują one nadmiernie warto się nad nimi zastanowić i podjąć dalsze decyzje. 1. Wrogość co do partnera. To jest stan odwrotny do odczuwania bezpieczeństwa i komfortu, kiedy brak przestrzeni, żeby pokazać siebie prawdziwą. Gdy odczuwamy w związku wrogość, doświadczamy długotrwałego napięcia i stresu mogącego w przyszłości wywołać nawet stany lękowe. 2. Krytyka i pogarda. Jesteś krytykowana czy poniżana? Czujesz, że w żaden sposób

Objawy ataków paniki i stanów lękowych

Atak paniki - jakie ma objawy? Obecnie stan odizolowania i nie pewność o jutro związana z pandemią może nasilać w nas wszystkich poczucie lęku. większość osób dotkniętych pierwszy raz stanami lękowymi nie potrafi ich prawidłowo przypisać, oznacza to że w pierwszej kolejności symptomy somatyczne takie jak np kołatanie serca mylone są z innymi chorobami i bardzo często dopiero wnikliwa diagnostyka polegająca na wykluczeniu przez lekarza kolejnych chorób daje nam pełen obraz. Lęk to stan psychiczny, w którym rodzi się poczucie

Zarezerwuj wizytę

Napisz czego potrzebujesz?

Razem

0.00 €