polski psycholog Wassenaar Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Wassenaar, polski psycholog nerwica Wassenaar, leczenie bezsenności Wassenaar, leczenie nerwicy Wassenaar, polski psycholog ataki paniki Wassenaar, polski psycholog borderline Wassenaar, leczenie chad Wassenaar, wsparcie alkoholików Wassenaar, polski psycholog dla par Wassenaar, terapia małżenśka Wassenaar, polski psycholog terapia rodzinna Wassenaar, wsparcie DDA Wassenaar, kryzys w związku, myśli samobójcze Wassenaar, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Wassenaar możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.