polski psycholog Velsen-Zuid Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Velsen-Zuid, polski psycholog nerwica Velsen-Zuid, leczenie bezsenności Velsen-Zuid, leczenie nerwicy Velsen-Zuid, polski psycholog ataki paniki Velsen-Zuid, polski psycholog borderline Velsen-Zuid, leczenie chad Velsen-Zuid, wsparcie alkoholików Velsen-Zuid, polski psycholog dla par Velsen-Zuid, terapia małżenśka Velsen-Zuid, polski psycholog terapia rodzinna Velsen-Zuid, wsparcie DDA Velsen-Zuid, kryzys w związku, myśli samobójcze Velsen-Zuid, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Velsen-Zuid możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.