polski psycholog Spijkenisse Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Spijkenisse, polski psycholog nerwica Spijkenisse, leczenie bezsenności Spijkenisse, leczenie nerwicy Spijkenisse, polski psycholog ataki paniki Spijkenisse, polski psycholog borderline Spijkenisse, leczenie chad Spijkenisse, wsparcie alkoholików Spijkenisse, polski psycholog dla par Spijkenisse, terapia małżenśka Spijkenisse, polski psycholog terapia rodzinna Spijkenisse, wsparcie DDA Spijkenisse, kryzys w związku, myśli samobójcze Spijkenisse, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Spijkenisse możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.