polski psycholog Nieuwegein Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Nieuwegein, polski psycholog nerwica Nieuwegein, leczenie bezsenności Nieuwegein, leczenie nerwicy Nieuwegein, polski psycholog ataki paniki Nieuwegein, polski psycholog borderline Nieuwegein, leczenie chad Nieuwegein, wsparcie alkoholików Nieuwegein, polski psycholog dla par Nieuwegein, terapia małżenśka Nieuwegein, polski psycholog terapia rodzinna Nieuwegein, wsparcie DDA Nieuwegein, kryzys w związku, myśli samobójcze Nieuwegein, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Nieuwegein możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.