polski psycholog Loon op Zand Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Loon op Zand, polski psycholog nerwica Loon op Zand, leczenie bezsenności Loon op Zand, leczenie nerwicy Loon op Zand, polski psycholog ataki paniki Loon op Zand, polski psycholog borderline Loon op Zand, leczenie chad Loon op Zand, wsparcie alkoholików Loon op Zand, polski psycholog dla par Loon op Zand, terapia małżenśka Loon op Zand, polski psycholog terapia rodzinna Loon op Zand, wsparcie DDA Loon op Zand, kryzys w związku, myśli samobójcze Loon op Zand, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Loon op Zand możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.