polski psycholog Leiderdorp Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Leiderdorp, polski psycholog nerwica Leiderdorp, leczenie bezsenności Leiderdorp, leczenie nerwicy Leiderdorp, polski psycholog ataki paniki Leiderdorp, polski psycholog borderline Leiderdorp, leczenie chad Leiderdorp, wsparcie alkoholików Leiderdorp, polski psycholog dla par Leiderdorp, terapia małżenśka Leiderdorp, polski psycholog terapia rodzinna Leiderdorp, wsparcie DDA Leiderdorp, kryzys w związku, myśli samobójcze Leiderdorp, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Leiderdorp możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.