polski psycholog Dún Laoghaire Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Dún Laoghaire, polski psycholog nerwica Dún Laoghaire, leczenie bezsenności Dún Laoghaire, leczenie nerwicy Dún Laoghaire, polski psycholog ataki paniki Dún Laoghaire, polski psycholog borderline Dún Laoghaire, leczenie chad Dún Laoghaire, wsparcie alkoholików Dún Laoghaire, polski psycholog dla par Dún Laoghaire, terapia małżenśka Dún Laoghaire, polski psycholog terapia rodzinna Dún Laoghaire, wsparcie DDA Dún Laoghaire, kryzys w związku, myśli samobójcze Dún Laoghaire, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Dún Laoghaire możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.