polski psycholog Beverwijk Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Beverwijk, polski psycholog nerwica Beverwijk, leczenie bezsenności Beverwijk, leczenie nerwicy Beverwijk, polski psycholog ataki paniki Beverwijk, polski psycholog borderline Beverwijk, leczenie chad Beverwijk, wsparcie alkoholików Beverwijk, polski psycholog dla par Beverwijk, terapia małżenśka Beverwijk, polski psycholog terapia rodzinna Beverwijk, wsparcie DDA Beverwijk, kryzys w związku, myśli samobójcze Beverwijk, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Beverwijk możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.