polski psycholog Bergen op Zoom Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Bergen op Zoom, polski psycholog nerwica Bergen op Zoom, leczenie bezsenności Bergen op Zoom, leczenie nerwicy Bergen op Zoom, polski psycholog ataki paniki Bergen op Zoom, polski psycholog borderline Bergen op Zoom, leczenie chad Bergen op Zoom, wsparcie alkoholików Bergen op Zoom, polski psycholog dla par Bergen op Zoom, terapia małżenśka Bergen op Zoom, polski psycholog terapia rodzinna Bergen op Zoom, wsparcie DDA Bergen op Zoom, kryzys w związku, myśli samobójcze Bergen op Zoom, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bergen op Zoom możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.