polski psycholog Barendrecht Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Barendrecht, polski psycholog nerwica Barendrecht, leczenie bezsenności Barendrecht, leczenie nerwicy Barendrecht, polski psycholog ataki paniki Barendrecht, polski psycholog borderline Barendrecht, leczenie chad Barendrecht, wsparcie alkoholików Barendrecht, polski psycholog dla par Barendrecht, terapia małżenśka Barendrecht, polski psycholog terapia rodzinna Barendrecht, wsparcie DDA Barendrecht, kryzys w związku, myśli samobójcze Barendrecht, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Barendrecht możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.