polski psycholog Augsburg Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Augsburg, polski psycholog nerwica Augsburg, leczenie bezsenności Augsburg, leczenie nerwicy Augsburg, polski psycholog ataki paniki Augsburg, polski psycholog borderline Augsburg, leczenie chad Augsburg, wsparcie alkoholików Augsburg, polski psycholog dla par Augsburg, terapia małżenśka Augsburg, polski psycholog terapia rodzinna Augsburg, wsparcie DDA Augsburg, kryzys w związku, myśli samobójcze Augsburg, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Augsburg możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.