polski psycholog Amsterdam-Zuidoost Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Amsterdam-Zuidoost, polski psycholog nerwica Amsterdam-Zuidoost, leczenie bezsenności Amsterdam-Zuidoost, leczenie nerwicy Amsterdam-Zuidoost, polski psycholog ataki paniki Amsterdam-Zuidoost, polski psycholog borderline Amsterdam-Zuidoost, leczenie chad Amsterdam-Zuidoost, wsparcie alkoholików Amsterdam-Zuidoost, polski psycholog dla par Amsterdam-Zuidoost, terapia małżenśka Amsterdam-Zuidoost, polski psycholog terapia rodzinna Amsterdam-Zuidoost, wsparcie DDA Amsterdam-Zuidoost, kryzys w związku, myśli samobójcze Amsterdam-Zuidoost, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Amsterdam-Zuidoost możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.