polski psycholog Amstelveen Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Amstelveen, polski psycholog nerwica Amstelveen, leczenie bezsenności Amstelveen, leczenie nerwicy Amstelveen, polski psycholog ataki paniki Amstelveen, polski psycholog borderline Amstelveen, leczenie chad Amstelveen, wsparcie alkoholików Amstelveen, polski psycholog dla par Amstelveen, terapia małżenśka Amstelveen, polski psycholog terapia rodzinna Amstelveen, wsparcie DDA Amstelveen, kryzys w związku, myśli samobójcze Amstelveen, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Amstelveen możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.