polski psycholog Almere Stad Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Almere Stad, polski psycholog nerwica Almere Stad, leczenie bezsenności Almere Stad, leczenie nerwicy Almere Stad, polski psycholog ataki paniki Almere Stad, polski psycholog borderline Almere Stad, leczenie chad Almere Stad, wsparcie alkoholików Almere Stad, polski psycholog dla par Almere Stad, terapia małżenśka Almere Stad, polski psycholog terapia rodzinna Almere Stad, wsparcie DDA Almere Stad, kryzys w związku, myśli samobójcze Almere Stad, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Almere Stad możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.