Psycholog online

NASZ CEL

uczymy się od mądrzejszych

“I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś.” – Milton H. Erickson

DLACZEGO PSYCHOTERAPIA I PSYCHOLOG ONLINE

ZYSKUJE CO RAZ WIĘCEJ ZWOLENNIKÓW

W pędzącym świecie problemy dnia codziennego, niestety stają się zauważalne często dopiero, dopiero gdy zmuszają nas do refleksji i nie możemy ich już więcej ignorować. Problemy takie jak: zaburzenia lękowe, stany somatyczne, nerwicowe, depresje – często przychodzą zupełnie niespodziewanie. Dzięki naszemu serwisowi masz możliwość kontaktu ze specjalistą bez wychodzenia z domu. Możesz błyskawicznie porozmawiać o nurtujących Cię problemach, ponieważ razem możemy zdziałać znacznie więcej.

Szybkość i komfort

Nie ważne, gdzie w tej chwili się znajdujesz, z nami możesz w prosty sposób rozpocząć terapię online. Dzięki czemu zostaje Ci więcej czasu na to, abyś mógł zająć się swoimi sprawami i skupić się na przemyśleniach wyniesionych z terapii.

Anonimowość

Sesje terapeutyczne są anonimowe, a terapeutę obowiązuje tajemnica. Razem możemy pokonać Twoje problemy. Anonimowość jest bardzo ważna w budowaniu zaufania i nici porozumienia pomiędzy terapeutą a Klientem.

Dogodne terminy wizyt

Dzięki rozwiązaniu online jesteśmy w stanie dać Ci bardzo dogodne i komfortowe terminy sesji. Terminy mogą być ustalane indywidualnie z każdym Klientem, w zależności od Twoich potrzeb. Dzięki czemu znacznie łatwiej zachować systematyczność procesu terapeutycznego.

POZNAJ

NASZYCH TERAPEUTÓW

Znajdujesz się za granicą lub twoja obecna sytuacja nie pozwala na regularne wizyty w gabinecie? Nasz serwis to idealne rozwiązanie właśnie dla ciebie. Wspólne możemy pokonać nękające cię ataki paniki, dolegliwości somatyczne oraz pomóc w walce z depresją. Dzięki naszemu serwisowi masz dostęp do konsultacji psychoterapeutycznych w trybie online a dogodne godziny funkcjonowania dają możliwość uczestnictwa w terapii nawet osobą które nie mogłyby sobie na to pozwolić w trybie stacjonarnym. Jeśli jesteś psychologiem, psychologiem klinicznym lub terapeutą i szukasz dodatkowego zajęcia wyślij do nas wiadomość z zapytaniem o współpracę. Poszukujemy ambitnych osób z minimum 3 – letnim aktywnym udokumentowanym doświadczeniem w zawodzie. W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę osoby pracujące pod nadzorem superwizora.

Mieszkam w Gdańsku, ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie prowadzę praktykę psychoterapeutyczną online oraz współpracuję z instytucjami państwowymi jako psycholog konsultant. Doświadczenia zbierałem min. w szpitalu psychiatrycznym, ośrodku interwencji kryzysowej, przy wspieraniu osób niepełnosprawnych na rynku pracy.

mgr Hubert Kulik

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Aktualnie uczęszczam do Szkoły psychoterapii integracyjnej. Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną on-line. Główne obszary mojej specjalizacji to: problemy emocjonalne, problemy interpersonalne, stres, depresja, utraty, przedłużający się smutek, kryzys egzystencjalny, wsparcie.

mgr Sylwia Mączewska

Skończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.
Od ponad 10 lat prowadzę swój gabinet, w którym pracuję z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Jestem certyfikowanym terapeutą EMDR i członkiem Polskiego Towarzystwa EMDR, logoterapeutą oraz terapeutą uzależnień.
Specjalizuje się w terapii zespołu stresu pourazowego. Moimi pacjentami były głównie ofiary przemocy psychicznej, fizycznej, seksualnej (m.in. uchodżcy po traumach wojennych, torturach, gwałtach).

mgr Monika Kołtuniak

Pracuję z osobami: które doświadczają problemów w związkach, małżeństwie, w rodzinie, znajdują się w krytycznej sytuacji życiowej, cierpią z powodu utraty bliskiej osoby, przeżywają lęk, depresję, żałobę, odczuwają różne dolegliwości bez wyraźnej przyczyny. Działam aktywnie na rzecz upowszechniania psychoterapii i edukacji seksualnej.

mgr Rafał Skoczek

Prawie 20 lat temu ukończyłam psychologie na Uniwersytecie Gdańskim a 10 lat później uzupełniłam kwalifikacje w Krakowskiej Szkole Psychodynamicznej. Po drodze uczestniczyłam w  szeregu kursów i szkoleń rozwijających mnie zawodowo jak i osobiście.

Obecnie pracuje terapeutycznie z osobami dorosłymi oraz prowadzę  zajęcia i warsztaty psychoedukację dla różnych instytucji w moim województwie.

mgr Anna Chwiałkowska Dąbkowska

Absolwent UMK na wydziale humanistycznym (kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, oligofrenopedagogika) oraz absolwent Studium Pomocy Psychologicznej w Warszawie (IPZ ETOH).
Jest certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (IPZ ETOH), a także Certyfikowanym Trenerem Treningu Zastępowania Agresji ART.
Ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania jednostkami ochrony zdrowia (UMK) oraz MBA (Kolegium Jagiellońskie).

mgr Michał Dąbkowski

MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ W 3 MINUTY

DAJ SOBIE SZANSĘ

umów wizytę