Psycholog online

NASZ CEL

uczymy się od mądrzejszych

“I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś.” – Milton H. Erickson

DLACZEGO PSYCHOTERAPIA I PSYCHOLOG ONLINE

ZYSKUJE CO RAZ WIĘCEJ ZWOLENNIKÓW

W pędzącym świecie problemy dnia codziennego stają się zauważalne bardzo często dopiero wtedy gdy zmuszają nas do refleksji i nie możemy ich już więcej ignorować. Problemy takie jak zaburzenia lękowe, stany somatyczne, nerwicowe, depresje bardzo często przychodzą zupełnie niespodziewanie. Dzięki naszemu serwisowi masz możliwość kontaktu ze specjalistą nie wychodząc z domu. Możesz błyskawicznie porozmawiać o nurtujących cię problemach ponieważ razem możemy zdziałać znacznie więcej.

Szybkość i komfort

Nie ważne gdzie w tej chwili się znajdujesz, z nami możesz w prosty sposób rozpocząć terapię online. Dzięki czemu zostaje ci więcej czasu na to abyś mógł zająć się swoimi sprawami i skupić się na wartościach i przemyśleniach wyniesionych z terapii.

Anonimowość

Sesje terapeutyczne są anonimowe a terapeutę obowiązuje terapeutę obowiązuje tajemnica.Razem możemy pokonać twoje problemy, anonimowość jest bardzo ważna w budowaniu zaufania i nici porozumienia między terapeutą a klientem.

Dogodne terminy wizyt

Dzięki rozwiązaniu online jesteśmy w stanie dać ci bardzo dogodne i komfortowe terminy sesji. Terminy mogą być ustalane indywidualnie z każdym klientem w zależności od jego potrzeb. Dzięki czemu znacznie łatwiej zachować systematyczność procesu terapeutycznego.

POZNAJ

NASZYCH TERAPEUTÓW

Znajdujesz się za granicą lub twoja obecna sytuacja nie pozwala na regularne wizyty w gabinecie? Nasz serwis to idealne rozwiązanie właśnie dla ciebie. Wspólne możemy pokonać nękające cię ataki paniki, dolegliwości somatyczne oraz pomóc w walce z depresją. Dzięki naszemu serwisowi masz dostęp do konsultacji psychoterapeutycznych w trybie online a dogodne godziny funkcjonowania dają możliwość uczestnictwa w terapii nawet osobą które nie mogłyby sobie na to pozwolić w trybie stacjonarnym. Jeśli jesteś psychologiem, psychologiem klinicznym lub terapeutą i szukasz dodatkowego zajęcia wyślij do nas wiadomość z zapytaniem o współpracę. Poszukujemy ambitnych osób z minimum 3 – letnim aktywnym udokumentowanym doświadczeniem w zawodzie. W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę osoby pracujące pod nadzorem superwizora.

mgr Michał Matyjaszkiewicz

MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ W 3 MINUTY

DAJ SOBIE SZANSĘ

umów wizytę