Psycholog online

NASZ CEL

uczymy się od mądrzejszych

“I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś.” – Milton H. Erickson

DLACZEGO PSYCHOTERAPIA I PSYCHOLOG ONLINE

ZYSKUJE CO RAZ WIĘCEJ ZWOLENNIKÓW

W pędzącym świecie problemy dnia codziennego, niestety stają się zauważalne często dopiero, dopiero gdy zmuszają nas do refleksji i nie możemy ich już więcej ignorować. Problemy takie jak: zaburzenia lękowe, stany somatyczne, nerwicowe, depresje – często przychodzą zupełnie niespodziewanie. Dzięki naszemu serwisowi masz możliwość kontaktu ze specjalistą bez wychodzenia z domu. Możesz błyskawicznie porozmawiać o nurtujących Cię problemach, ponieważ razem możemy zdziałać znacznie więcej.

Szybkość i komfort

Nie ważne, gdzie w tej chwili się znajdujesz, z nami możesz w prosty sposób rozpocząć terapię online. Dzięki czemu zostaje Ci więcej czasu na to, abyś mógł zająć się swoimi sprawami i skupić się na przemyśleniach wyniesionych z terapii.

Anonimowość

Sesje terapeutyczne są anonimowe, a terapeutę obowiązuje tajemnica. Razem możemy pokonać Twoje problemy. Anonimowość jest bardzo ważna w budowaniu zaufania i nici porozumienia pomiędzy terapeutą a Klientem.

Dogodne terminy wizyt

Dzięki rozwiązaniu online jesteśmy w stanie dać Ci bardzo dogodne i komfortowe terminy sesji. Terminy mogą być ustalane indywidualnie z każdym Klientem, w zależności od Twoich potrzeb. Dzięki czemu znacznie łatwiej zachować systematyczność procesu terapeutycznego.

POZNAJ

NASZYCH TERAPEUTÓW

Znajdujesz się za granicą lub twoja obecna sytuacja nie pozwala na regularne wizyty w gabinecie? Nasz serwis to idealne rozwiązanie właśnie dla ciebie. Wspólne możemy pokonać nękające cię ataki paniki, dolegliwości somatyczne oraz pomóc w walce z depresją. Dzięki naszemu serwisowi masz dostęp do konsultacji psychoterapeutycznych w trybie online a dogodne godziny funkcjonowania dają możliwość uczestnictwa w terapii nawet osobą które nie mogłyby sobie na to pozwolić w trybie stacjonarnym. Jeśli jesteś psychologiem, psychologiem klinicznym lub terapeutą i szukasz dodatkowego zajęcia wyślij do nas wiadomość z zapytaniem o współpracę. Poszukujemy ambitnych osób z minimum 3 – letnim aktywnym udokumentowanym doświadczeniem w zawodzie. W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę osoby pracujące pod nadzorem superwizora.

Jestem certyfikowanym  coachem Noble Manhattan Coaching, Institute Coaching & Mentoring oraz ICF. Ukończyłam Studia Zawodowe Coachingu w prestiżowym Instytucie Mukoid oraz Studia Zaawansowame Coachingu w tym że instytucie. Bezpośrednio pracuję z klientami w Warszawie i w Rzeszowie, gdzie dysponuję biurem. Od ponad 7 lat świadczę usługi coachingowe dla klientów indywidualnych oraz osoby zarządzające. Przeprowadziłam ponad 3 000 sesji coachingu indywidualnego, pracując metodą coachingu co-active i co-creative. Obie te metody są oparte na przekonaniu, że klient jest z natury kreatywny, zdolny, mądry, dobry i nie potrzebuje naprawiania czy pouczania oraz, że może „zdobyć to czego pragnie w realizacji swoich celów i dążeń, bez mówienia co i jak ma robić i bez robienia tego za niego”- (def. za CoachWise). Wspieram moich klientów w zakresie planowania kariery, wyznaczania i osiągania ambitnych kroków zawodowych.
mgr Aneta Michno
Zdobyłam wykształcenie z zakresu psychologii na Uczelni SWPS w Warszawie. Prowadzę terapie: indywidualną, par jak i rodzinną. Dolna granica wiekowa, przyjmowanych przeze mnie pacjentów to 12 lat. Każdy człowiek jest inny, dlatego stosowane narzędzia i metody dopasowuje do pacjenta indywidualnie. Podczas sesji wykorzystuję elementy: – terapii Gestalt – psychologii pozytywnej i humanistycznej – elementy coachingu, psychoedukacji – trening interpersonalny – uczę konstruktywnych wzorców komunikacji – stosuję testy – elementy zabawy – psychodramę
mgr Marta Kulik
Skończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Od ponad 10 lat prowadzę swój gabinet, w którym pracuję z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Jestem certyfikowanym terapeutą EMDR i członkiem Polskiego Towarzystwa EMDR, logoterapeutą oraz terapeutą uzależnień. Specjalizuję się w terapii zespołu stresu pourazowego. Moimi pacjentami były głównie ofiary przemocy psychicznej, fizycznej, seksualnej (m.in. uchodźcy po traumach wojennych, torturach, gwałtach). Pomagam również w atakach paniki, lęku, w depresji, zaburzeniach psychosomatycznych oraz problemach ze snem. Zajmuję się diagnozą i terapią depresji u dzieci i młodzieży. Sporządzam opinie psychologiczne.
mgr Monika Kołtuniak

MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ W 3 MINUTY

DAJ SOBIE SZANSĘ

umów wizytę