psychoterapeuta Bolonia (Bologna) Włochy2019-11-11T06:29:56+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

psychoterapeuta Bolonia (Bologna) we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Bolonia (Bologna), psychoterapeuta nerwica Bolonia (Bologna), leczenie bezsenności Bolonia (Bologna), leczenie nerwicy Bolonia (Bologna), psychoterapeuta ataki paniki Bolonia (Bologna), psychoterapeuta borderline Bolonia (Bologna), leczenie chad Bolonia (Bologna), wsparcie alkoholików Bolonia (Bologna), psychoterapeuta dla par Bolonia (Bologna), terapia małżenśka Bolonia (Bologna), psychoterapeuta terapia rodzinna Bolonia (Bologna), wsparcie DDA Bolonia (Bologna), kryzys w związku, myśli samobójcze Bolonia (Bologna), interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bolonia (Bologna) możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu

ADHD u osób dorosłych – jakie są objawy

ADHD u dorosłych – fakty i mity Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi i koncentracji kojarzy się głównie z okresem dzieciństwa. Tymczasem objawy,