Jak umówić wizytę?

Wybierz rodzaj wizyty jaka cię interesuje, uzupełnij swoje dane i zaczekaj na kod sms w celu akceptacji umówionej wizyty.

Zaczekaj aż nasz konsultant skontaktuje się z tobą i przekaże dalsze informacje odnośnie sesji. Jeśli coś jest nie jasne zawsze możesz użyć czatu na stronie aby zapytać pomocy konsultanta co dalej robić.

Umówiona przez ciebie sesja odbywa się za pomocą aplikacji WHATSAPP: POBIERZ KOMUNIKATOR

Dostępnej na Android, IOS, oraz Windows i udostępnianej nie odpłatnie przez producenta.

Nasz numer komunikatora WHATSAPP jaki należy dodać do kontaktów to +48 882444173

Preferujemy sesję video natomiast jeśli nie ma innej możliwości sesja może przebiegać w formie czatu pisanego.

Czas trwania każdej sesji to 50 minut , sesje zaczynają się o równej godzinie zegarowej.

Czas podany w dziale rejestracja jest strefą czasową GMT +1 obowiązującą dla Warszawy.

Nie ma możliwości umówienia się na sesję poza godzinami dostępnymi w dziale rejestracja.

Jeśli potrzebujesz innego komunikatora powiadom nas o tym maksymalnie do godziny przed planowanym spotkaniem wysyłając maila na adres podany w dziale kontakt: pomoc@psychoterapeuta-online.pl

Po umówieniu wizyty otrzymasz otrzymasz od konsultanta drogą mailową numer konta i fakturę za sesję którą należy opłacić jeszcze przed jej odbyciem się.

Faktura zostanie wysłana drogą elektroniczną na adres mailowy podany przez ciebie przy rejestracji.

Po opłaceniu sesji prześlij do nas potwierdzenie wpłaty na adres mailowy widoczny w dziale kontakt: pomoc@psychoterapeuta-online.pl

Jeśli nie otrzymamy od ciebie potwierdzenia wpłaty przed sesją lub opłata nie zostanie zaksięgowana umówiona sesja w danym terminie przepada a my skontaktujemy się z tobą w celu umówienia nowego terminu sesji po zaksięgowaniu płatności.

Wszystkie aktualnie obowiązujące ceny za sesje terapeutyczne dostępne są w dziale rejestracja i są przypisane do danej usługi.

Dla kogo nie jest nasz serwis:

Jeśli jesteś osobą nie pełnoletnią nasz serwis zdecydowanie nie jest dla ciebie.

Jeśli terapię lub terapię partnerską zlecił sąd czy inny organ państwowy poszukaj pomocy stacjonarnie ponieważ nie wydajemy zaświadczeń związanych z terapią online.

Jeśli planujesz skrzywdzić siebie lub kogoś innego poszukaj niezwłocznie pomocy u lekarza specjalisty, uzyskane przez nas serwis informacje nie są równoznaczne z pomocą lekarską i nie mogą być taktowane jako taka pomoc.

Nie prowadzimy terapii par i terapii rodzinnej w trybie online.

Psychoterapia

Dowiedz się więcej czym jest psychoterapia, jakie daje możliwości jakie są nurty czyli podejścia w psychoterapii i dlaczego rozwiązania takie jak psychoterapia online są w dzisiejszych czasach co raz bardziej popularne.

czytaj dalej