Psycholog online skype2020-09-03T12:37:16+00:00

psycholog online Skype

Dlaczego psycholog online Skype?

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z różnymi problemami zdrowia psychicznego takimi jak: depresja, nerwica, stany lękowe czy dolegliwości somatyczne. Wielu z nas ma także nierozwiązane problemy, a codzienna gonitwa i „brak czasu” sprawiają, że takie rozwiązania jak psycholog online są jeszcze bardziej komfortowe. Każdy z nas ma możliwość rozmowy video za pośrednictwem telefonu czy komputera, więc sesja z psychologiem online może przebiegać identycznie, jak w gabinecie. Bardzo ważną sprawą jest zachowanie kontaktu wizualnego oraz odnalezienie spokojnego miejsca, w którym będziesz mógł komfortowo rozmawiać.
Pomoc psychoterapeutyczna online ma te same walory – jak ta dostępna na sesji w gabinecie, terapia online jest w stanie pomóc min w przypadku takich przypadłości jak:

  • nerwica
  • zaburzenia lękowe
  • depresja
  • somatyka
  • ataki paniki
  • lęk wolnopłynący
  • depersonalizacja
  • choroba afektywna dwubiegunowa (CHAD)
  • terapia DDA
  • borderline

Psycholog online przez skype?

Jak już pisaliśmy, bardzo ważne jest zachowanie kontaktu wizualnego, w tym celu możesz się komunikować z nami także za pomocą Skype, po umówieniu wizyty dostaniesz wiadomość zwrotną z dalszymi krokami. Odpowiadając na nią, możesz poprosić właśnie o sesję przez komunikator Skype, ponieważ domyślnie do komunikacji z Klientami używamy komunikatora whatsapp, a jego numer dostępny jest w dziale FAQ na stronie głównej serwisu. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszym konsultantem dostępnym na czacie.

Zachęcamy do współpracy psychologów

Jeśli jesteś psychologiem, psychologiem klinicznym lub psychoterapeutą działasz aktywnie zawodowo. Posiadasz doświadczenie w pracy z klientami online i chciałbyś podjąć współpracę z naszym serwisem, na adres email znajdujący się w dziale kontakt zapytanie z informacją odnośnie swojej kandydatury. W pierwszej kolejności odezwiemy się do osób pracujących pod stałą udokumentowaną superwizją. Doświadczenie w pracy jako psycholog online może być dodatkowym atutem ,jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszym portalem prześlij na nasz adres mailowy swoją kandydaturę.

Pytania i odpowiedzi

Masz więcej pytań? Zachęcamy do zapoznania się z działam FAQ  na naszej stronie gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne odpowiedzi.

czytaj dalej

Nowości na blogu

CENNIK USŁUG – PRICE LIST OF SERVICES

CENNIK USŁUG - PRICE LIST OF SERVICES SESJA INDYWIDUALNA 70 EUR CZAS TRWANIA 50 MINUT   SESJA DLA PAR 100 EUR CZAS TRWANIA 60 MINUT   SESJA RODZINNA – TERAPIA DZIECKA 100 EUR CZAS TRWANIA 60 MINUT   WYWIAD 4 SESJE CZAS TRWANIA JEDNEJ SESJI 50 MIN. KOSZT CAŁEGO WYWIADU 400 EUR. cennik obowiązuje od 23.03.2024 Po przeprowadzonym wywiadzie, na prośbę pacjenta jest możliwość otrzymania zaświadczenia (zaświadczenie zawiera opis stanu pacjenta z ewentualnymi zaleceniami/wskazaniami, nie wystawiamy diagnoz w oparciu o

10 października, 2023|Categories: Uncategorized|Tags: , , |

ADHD u osób dorosłych – jakie są objawy

ADHD u dorosłych – fakty i mity Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi i koncentracji kojarzy się głównie z okresem dzieciństwa. Tymczasem objawy, które obserwuje się u dzieci i nastolatków ze spektrum ADHD, w większości przypadków utrzymują się także w wieku dorosłym. Jak zatem przebiega ADHD i ADD u dorosłych? W jaki sposób diagnozuje się to zaburzenie u dojrzałych osób? ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder) – czym właściwie jest ADHD? W ciągu kilku ostatnich lat coraz częściej mówi się o problemie ADHD. Można wręcz mieć wrażenie, że panuje na nie swoista

Psychoterapia uzależnień od marihuany

Uzależnienie od marihuany – gdzie szukać wsparcia? Nikt nie wie, ilu ich jest, bo nikt nie prowadził takich badań. Tymczasem w mediach społecznościowych, wśród Polaków żyjących w Holandii, coraz częściej pojawia się pytanie: ludzie, co robić, bo palę marihuanę i nie umiem sobie poradzić. Polacy uzależnieni od „zioła” to przemilczany problem. Uzależnienie od palenia marihuany – dostępność narkotyku Pod pojęciem marihuany należy rozumieć susz kwiatostanów żeńskich konopi indyjskich (łac. Cannabis indica Lam.). Roślina ta w odróżnieniu od pozostałych przedstawicieli rodziny