Psycholog online skype2020-09-03T12:37:16+00:00

psycholog online Skype

Dlaczego psycholog online Skype?

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z różnymi problemami zdrowia psychicznego takimi jak: depresja, nerwica, stany lękowe czy dolegliwości somatyczne . Wielu z nas ma także inne nie rozwiązane problemy a codzienna gonitwa i „brak czasu” sprawia że takie rozwiązania jak psycholog online stają się jeszcze bardziej komfortowe. Każdy z nas ma możliwość rozmowy video za pośrednictwem telefonu czy komputera więc sesja z psychologiem online może przebiegać identycznie jak w gabinecie. Bardzo ważną sprawą jest zachowanie kontaktu wizualnego oraz odnalezienie spokojnego miejsca w którym będziesz mógł komfortowo rozmawiać.

Pomoc psychoterapeutyczna online ma te same walory jak ta dostępna na sesji w gabinecie, terapia online jest w stanie pomóc min w przypadku takich przypadłości jak:

  • nerwica
  • zaburzenia lękowe
  • depresja
  • somatyka
  • ataki paniki
  • lęk wolnopłynący
  • depersonalizacja
  • choroba afektywna dwubiegunowa (CHAD)
  • terapia DDA
  • borderline

Psycholog online przez skype?

Jak już pisaliśmy bardzo ważne jest zachowanie kontaktu wizualnego, w tym celu możesz się komunikować z nami także za pomocą Skype, po umówieniu wizyty dostaniesz wiadomość zwrotną z dalszymi krokami. Odpowiadając na nią możesz poprosić właśnie o sesję przez komunikator Skype, ponieważ domyślnie do komunikacji z klientami używamy komunikatora whatsapp a jego numer dostępny jest w dziale FAQ na stronie głównej serwisu. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszym konsultantem dostępnym na czacie.

Zachęcamy do współpracy psychologów

Jeśli jesteś psychologiem, psychologiem klinicznym lub psychoterapeutą działasz aktywnie zawodowo. Posiadasz doświadczenie w pracy z klientami online i chciałbyś podjąć współpracę z naszym serwisem, na adres email znajdujący się w dziale kontakt zapytanie z informacją odnośnie swojej kandydatury. W pierwszej kolejności odezwiemy się do osób pracujących pod stałą udokumentowaną superwizją. Doświadczenie w pracy jako psycholog online może być dodatkowym atutem ,jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszym portalem prześlij na nasz adres mailowy swoją kandydaturę.

Pytania i odpowiedzi

Masz więcej pytań? Zachęcamy do zapoznania się z działam FAQ  na naszej stronie gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne odpowiedzi.

czytaj dalej

Nowości na blogu

Toksyczny związek – po czym go rozpoznać?

Jak rozpoznać toksyczny związek? Objawy toksycznej relacji mogą być różne oto kilka z nich, jeśli twoim zdaniem występują one nadmiernie warto się nad nimi zastanowić i podjąć dalsze decyzje. 1. Wrogość co do partnera. To jest stan odwrotny do odczuwania bezpieczeństwa i komfortu, kiedy brak przestrzeni, żeby pokazać siebie prawdziwą. Gdy odczuwamy w związku wrogość, doświadczamy długotrwałego napięcia i stresu mogącego w przyszłości wywołać nawet stany lękowe. 2. Krytyka i pogarda. Jesteś krytykowana czy poniżana? Czujesz, że w żaden sposób

Objawy ataków paniki i stanów lękowych

Atak paniki - jakie ma objawy? Obecnie stan odizolowania i nie pewność o jutro związana z pandemią może nasilać w nas wszystkich poczucie lęku. większość osób dotkniętych pierwszy raz stanami lękowymi nie potrafi ich prawidłowo przypisać, oznacza to że w pierwszej kolejności symptomy somatyczne takie jak np kołatanie serca mylone są z innymi chorobami i bardzo często dopiero wnikliwa diagnostyka polegająca na wykluczeniu przez lekarza kolejnych chorób daje nam pełen obraz. Lęk to stan psychiczny, w którym rodzi się poczucie