Psycholog online skype2020-09-03T12:37:16+00:00

psycholog online Skype

Dlaczego psycholog online Skype?

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z różnymi problemami zdrowia psychicznego takimi jak: depresja, nerwica, stany lękowe czy dolegliwości somatyczne. Wielu z nas ma także nierozwiązane problemy, a codzienna gonitwa i „brak czasu” sprawiają, że takie rozwiązania jak psycholog online są jeszcze bardziej komfortowe. Każdy z nas ma możliwość rozmowy video za pośrednictwem telefonu czy komputera, więc sesja z psychologiem online może przebiegać identycznie, jak w gabinecie. Bardzo ważną sprawą jest zachowanie kontaktu wizualnego oraz odnalezienie spokojnego miejsca, w którym będziesz mógł komfortowo rozmawiać.
Pomoc psychoterapeutyczna online ma te same walory – jak ta dostępna na sesji w gabinecie, terapia online jest w stanie pomóc min w przypadku takich przypadłości jak:

  • nerwica
  • zaburzenia lękowe
  • depresja
  • somatyka
  • ataki paniki
  • lęk wolnopłynący
  • depersonalizacja
  • choroba afektywna dwubiegunowa (CHAD)
  • terapia DDA
  • borderline

Psycholog online przez skype?

Jak już pisaliśmy, bardzo ważne jest zachowanie kontaktu wizualnego, w tym celu możesz się komunikować z nami także za pomocą Skype, po umówieniu wizyty dostaniesz wiadomość zwrotną z dalszymi krokami. Odpowiadając na nią, możesz poprosić właśnie o sesję przez komunikator Skype, ponieważ domyślnie do komunikacji z Klientami używamy komunikatora whatsapp, a jego numer dostępny jest w dziale FAQ na stronie głównej serwisu. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszym konsultantem dostępnym na czacie.

Zachęcamy do współpracy psychologów

Jeśli jesteś psychologiem, psychologiem klinicznym lub psychoterapeutą działasz aktywnie zawodowo. Posiadasz doświadczenie w pracy z klientami online i chciałbyś podjąć współpracę z naszym serwisem, na adres email znajdujący się w dziale kontakt zapytanie z informacją odnośnie swojej kandydatury. W pierwszej kolejności odezwiemy się do osób pracujących pod stałą udokumentowaną superwizją. Doświadczenie w pracy jako psycholog online może być dodatkowym atutem ,jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszym portalem prześlij na nasz adres mailowy swoją kandydaturę.

Pytania i odpowiedzi

Masz więcej pytań? Zachęcamy do zapoznania się z działam FAQ  na naszej stronie gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne odpowiedzi.

Nowości na blogu

Terapia EMDR w leczeniu PTSD

Terapia EMDR, czyli Eye Movement Desensitization and Reprocessing Jaki wpływ może mieć trauma na psychikę Bolesne doświadczenia z przeszłości zawsze pozostawiają po sobie ślad w naszej psychice. W większości przypadków jesteśmy w stanie sobie z nimi poradzić, oswoić emocje z nimi związane i z czasem zdystansować do całego zdarzenia. Niekiedy jednak dane wydarzenie jest tak silnym przeżyciem pod względem emocjonalnym i/lub fizycznym, że pamięć o nim jest „zamrożona”. Terapia EMDR ma pomóc to zmienić. Nasz mózg nie był w stanie przetworzyć

Depresja – Jak się objawia

CZYM JEST DEPRESJA? Depresja to choroba, która może dotknąć osoby w każdym wieku. Smutek czy dołek psychiczny, w jaki zdarza nam się wpadać od czasu do czasu to normalne elementy codziennego życia emocjonalnego. To naturalna reakcja organizmu na niepowodzenia czy rozczarowania. Kiedy jednak uczucie pustki i rozpaczy zawładnie Tobą, nie mija i nie pozwala Ci cieszyć życiem jak dotychczas, może się okazać, że cierpisz na depresję. W Polsce nawet 1,5 mln osób zmaga się z tym schorzeniem. Według szacunków Światowej

Co to jest borderline?

Borderline – przyczyny zaburzeń osobowości borderline Przyczyny zaburzeń osobowości, w tym kształtowania się osobowości borderline nie zostały jak dotąd w pełni wyjaśnione. Pewną rolę w wykształcaniu się osobowości borderline przypisuje się genom, zauważono bowiem, że tego typu zaburzenie osobowości występuje częściej u osób, których bliscy krewni zostali zdiagnozowani z BPD. Bardzo duże znaczenie dla kształtowania się charakteru ma okres dzieciństwa. Traumatyczne wydarzenia, takie jak odrzucenie dziecka przez rodziców, wychowywanie się w rodzinie dysfunkcyjnej, wykorzystanie seksualne lub śmierć opiekuna mogą negatywnie