psycholog Steinkjer Norwegia2019-01-07T16:36:53+00:00

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ

PSYCHOLOG ONLINE PSYCHOTERAPEUTA ONLINE

umów wizytę

psycholog Steinkjer +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ WYGODNIE NA KONTO BANKOWE LUB PAYPAL

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Steinkjer, psycholog nerwica Steinkjer, leczenie bezsenności Steinkjer, leczenie nerwicy Steinkjer, psycholog ataki paniki Steinkjer, psycholog borderline Steinkjer, leczenie chad Steinkjer, wsparcie alkoholików Steinkjer, psycholog dla par Steinkjer, terapia małżenśka Steinkjer, psycholog terapia rodzinna Steinkjer, wsparcie DDA Steinkjer, kryzys w związku, myśli samobójcze Steinkjer, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Steinkjer możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu