psycholog Mo i Rana Norwegia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Mo i Rana, psycholog nerwica Mo i Rana, leczenie bezsenności Mo i Rana, leczenie nerwicy Mo i Rana, psycholog ataki paniki Mo i Rana, psycholog borderline Mo i Rana, leczenie chad Mo i Rana, wsparcie alkoholików Mo i Rana, psycholog dla par Mo i Rana, terapia małżenśka Mo i Rana, psycholog terapia rodzinna Mo i Rana, wsparcie DDA Mo i Rana, kryzys w związku, myśli samobójcze Mo i Rana, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Mo i Rana możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.