psycholog Milton Keynes w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Milton Keynes psycholog nerwica Milton Keynes, leczenie bezsenności Milton Keynes, leczenie nerwicy Milton Keynes, psycholog ataki paniki Milton Keynes, psycholog borderline Milton Keynes, leczenie chad Milton Keynes, wsparcie alkoholików Milton Keynes, psycholog dla par Milton Keynes, terapia małżenśka Milton Keynes, psycholog terapia rodzinna Milton Keynes, wsparcie DDA Milton Keynes, kryzys w związku, myśli samobójcze Milton Keynes, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Milton Keynes możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.