polski psychoterapeuta Royal Leamington Spa w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Royal Leamington Spa polski psychoterapeuta nerwica Royal Leamington Spa, leczenie bezsenności Royal Leamington Spa, leczenie nerwicy Royal Leamington Spa, polski psychoterapeuta ataki paniki Royal Leamington Spa, polski psychoterapeuta borderline Royal Leamington Spa, leczenie chad Royal Leamington Spa, wsparcie alkoholików Royal Leamington Spa, polski psychoterapeuta dla par Royal Leamington Spa, terapia małżenśka Royal Leamington Spa, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Royal Leamington Spa, wsparcie DDA Royal Leamington Spa, kryzys w związku, myśli samobójcze Royal Leamington Spa, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Royal Leamington Spa możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.