polski psychoterapeuta Bradford w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Bradford polski psychoterapeuta nerwica Bradford, leczenie bezsenności Bradford, leczenie nerwicy Bradford, polski psychoterapeuta ataki paniki Bradford, polski psychoterapeuta borderline Bradford, leczenie chad Bradford, wsparcie alkoholików Bradford, polski psychoterapeuta dla par Bradford, terapia małżenśka Bradford, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Bradford, wsparcie DDA Bradford, kryzys w związku, myśli samobójcze Bradford, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bradford możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.