polski psychoterapeuta Bergen Norwegia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Bergen, polski psychoterapeuta nerwica Bergen, leczenie bezsenności Bergen, leczenie nerwicy Bergen, polski psychoterapeuta ataki paniki Bergen, polski psychoterapeuta borderline Bergen, leczenie chad Bergen, wsparcie alkoholików Bergen, polski psychoterapeuta dla par Bergen, terapia małżenśka Bergen, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Bergen, wsparcie DDA Bergen, kryzys w związku, myśli samobójcze Bergen, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bergen możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.