polski psychoterapeuta Asyż (Assisi) Włochy2018-09-10T11:05:48+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

polski psychoterapeuta Asyż (Assisi) we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Asyż (Assisi), polski psychoterapeuta nerwica Asyż (Assisi), leczenie bezsenności Asyż (Assisi), leczenie nerwicy Asyż (Assisi), polski psychoterapeuta ataki paniki Asyż (Assisi), polski psychoterapeuta borderline Asyż (Assisi), leczenie chad Asyż (Assisi), wsparcie alkoholików Asyż (Assisi), polski psychoterapeuta dla par Asyż (Assisi), terapia małżenśka Asyż (Assisi), polski psychoterapeuta terapia rodzinna Asyż (Assisi), wsparcie DDA Asyż (Assisi), kryzys w związku, myśli samobójcze Asyż (Assisi), interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Asyż (Assisi) możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu