polski psycholog Portsmouth w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Portsmouth polski psycholog nerwica Portsmouth, leczenie bezsenności Portsmouth, leczenie nerwicy Portsmouth, polski psycholog ataki paniki Portsmouth, polski psycholog borderline Portsmouth, leczenie chad Portsmouth, wsparcie alkoholików Portsmouth, polski psycholog dla par Portsmouth, terapia małżenśka Portsmouth, polski psycholog terapia rodzinna Portsmouth, wsparcie DDA Portsmouth, kryzys w związku, myśli samobójcze Portsmouth, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Portsmouth możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.