Psychoterapia Strzelce Opolskie +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: Psychoterapia depresja Strzelce Opolskie Psychoterapia nerwica Strzelce Opolskie, leczenie bezsenności Strzelce Opolskie, leczenie nerwicy Strzelce Opolskie, Psychoterapia ataki paniki Strzelce Opolskie, Psychoterapia borderline Strzelce Opolskie, leczenie chad Strzelce Opolskie, wsparcie alkoholików Strzelce Opolskie, Psychoterapia dla par Psychoterapia, terapia małżenśka Strzelce Opolskie, Psychoterapia terapia rodzinna Strzelce Opolskie, wsparcie DDA Strzelce Opolskie, kryzys w związku, myśli samobójcze Strzelce Opolskie, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Strzelce Opolskie możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.