psychoterapeuta Wiener Neustadt Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Wiener Neustadt, psychoterapeuta nerwica Wiener Neustadt, leczenie bezsenności Wiener Neustadt, leczenie nerwicy Wiener Neustadt, psychoterapeuta ataki paniki Wiener Neustadt, psychoterapeuta borderline Wiener Neustadt, leczenie chad Wiener Neustadt, wsparcie alkoholików Wiener Neustadt, psychoterapeuta dla par Wiener Neustadt, terapia małżenśka Wiener Neustadt, psychoterapeuta terapia rodzinna Wiener Neustadt, wsparcie DDA Wiener Neustadt, kryzys w związku, myśli samobójcze Wiener Neustadt, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Wiener Neustadt możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.