Psychoterapeuta Rejon placu Grunwaldzkiego +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: Psychoterapeuta depresja Rejon placu Grunwaldzkiego Psychoterapeuta nerwica Rejon placu Grunwaldzkiego, leczenie bezsenności Rejon placu Grunwaldzkiego, leczenie nerwicy Rejon placu Grunwaldzkiego, Psychoterapeuta ataki paniki Rejon placu Grunwaldzkiego, Psychoterapeuta borderline Rejon placu Grunwaldzkiego, leczenie chad Rejon placu Grunwaldzkiego, wsparcie alkoholików Rejon placu Grunwaldzkiego, Psychoterapeuta dla par Psychoterapeuta, terapia małżenśka Rejon placu Grunwaldzkiego, Psychoterapeuta terapia rodzinna Rejon placu Grunwaldzkiego, wsparcie DDA Rejon placu Grunwaldzkiego, kryzys w związku, myśli samobójcze Rejon placu Grunwaldzkiego, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Rejon placu Grunwaldzkiego możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.