Psychoterapia Online

psycholog kielce

mgr Michał Matyjaszkiewicz

KATEGORIE: Psychoterapeuta , Psycholog , Terapeuta

5
5,0 rating
5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
Excellent100%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Adresy:

CENTRUM PSYCHOTERAPII – SELF

ul. Paderewskiego 14/3

25-004 Kielce

Zapraszam na sesje psychoterapeutyczne online, jak również stacjonarnie w Centrum Psychoterapii – SELF

No Title

5,0 rating
23 marca, 2020

Polecam

Ilona

W końcu ktoś sensowny

5,0 rating
15 marca, 2020

Dziękuję za wieczorną rozmowę. Polecam

Jacek Orn

Po pierwszym spotkaniu!

5,0 rating
14 marca, 2020

Pan Michał okazał mi bardzo dużo zrozumienia w moim problemie, na początku jest trochę stresu ale lepiej że możemy się widzieć przez internet bo jak wyjdę z domu to ataki nerwicy są silniejsze 🙁 . Dziękuję za zrozumienie i do następnego razu. Pozdrawiam z Amsterdamu

Kinga. C

Polecam

5,0 rating
13 marca, 2020

Zdecydowanie polecam tego psychoterapeutę!

Marcin

Zajmuję się terapią krótkoterminową zorientowaną na przekształceniu istniejącego problemu w cel, jaki każdy z nas może osiągnąć. W swojej pracy angażuję metody takie jak: medytacja, głęboka relaksacja, trening autogenny Schultza czy trening Jacobsona. Certyfikat zdobyłem na Uniwersytecie SWPS w Katowicach pod opieką merytoryczną dr Marzeny Śniarowskiej-Tlatlik. W moim szczególnym kręgu zainteresowań pozostają zaburzenia na tle nerwicowym oraz wszelkie związane z nimi zaburzenia somatyczne. Uznaję stosowane przeze mnie podejście jako jedną z najbardziej skutecznych metod działania dającą pożądany przez klienta efekt. Pracuję pod superwizją Polskiego Stowarzyszenia Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii, ponad to jestem certyfikowanym coachem oraz hipnoterapeutą, dlatego wiele problemów dnia codziennego jest mi bliskie, pomagam nie tylko w trudnych sytuacjach, ale również w rozwiązywaniu konfliktów, które spotykają nas każdego dnia.

Psychoterapia

Dowiedz się więcej czym jest psychoterapia, jakie daje możliwości jakie są nurty czyli podejścia w psychoterapii i dlaczego rozwiązania takie jak psychoterapia online są w dzisiejszych czasach co raz bardziej popularne.

czytaj dalej