psychoterapeuta Oberndorf bei Salzburg Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Oberndorf bei Salzburg, psychoterapeuta nerwica Oberndorf bei Salzburg, leczenie bezsenności Oberndorf bei Salzburg, leczenie nerwicy Oberndorf bei Salzburg, psychoterapeuta ataki paniki Oberndorf bei Salzburg, psychoterapeuta borderline Oberndorf bei Salzburg, leczenie chad Oberndorf bei Salzburg, wsparcie alkoholików Oberndorf bei Salzburg, psychoterapeuta dla par Oberndorf bei Salzburg, terapia małżenśka Oberndorf bei Salzburg, psychoterapeuta terapia rodzinna Oberndorf bei Salzburg, wsparcie DDA Oberndorf bei Salzburg, kryzys w związku, myśli samobójcze Oberndorf bei Salzburg, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Oberndorf bei Salzburg możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.