psychoterapeuta Neusiedl am See Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Neusiedl am See, psychoterapeuta nerwica Neusiedl am See, leczenie bezsenności Neusiedl am See, leczenie nerwicy Neusiedl am See, psychoterapeuta ataki paniki Neusiedl am See, psychoterapeuta borderline Neusiedl am See, leczenie chad Neusiedl am See, wsparcie alkoholików Neusiedl am See, psychoterapeuta dla par Neusiedl am See, terapia małżenśka Neusiedl am See, psychoterapeuta terapia rodzinna Neusiedl am See, wsparcie DDA Neusiedl am See, kryzys w związku, myśli samobójcze Neusiedl am See, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Neusiedl am See możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.