psychoterapeuta Neu-Ulm w Niemczech +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Neu-Ulm, psychoterapeuta nerwica Neu-Ulm, leczenie bezsenności Neu-Ulm, leczenie nerwicy Neu-Ulm, psychoterapeuta ataki paniki Neu-Ulm, psychoterapeuta borderline Neu-Ulm, leczenie chad Neu-Ulm, wsparcie alkoholików Neu-Ulm, psychoterapeuta dla par Neu-Ulm, terapia małżenśka Neu-Ulm, psychoterapeuta terapia rodzinna Neu-Ulm, wsparcie DDA Neu-Ulm, kryzys w związku, myśli samobójcze Neu-Ulm, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Neu-Ulm możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.