psychoterapeuta Dundalk Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Dundalk, psychoterapeuta nerwica Dundalk, leczenie bezsenności Dundalk, leczenie nerwicy Dundalk, psychoterapeuta ataki paniki Dundalk, psychoterapeuta borderline Dundalk, leczenie chad Dundalk, wsparcie alkoholików Dundalk, psychoterapeuta dla par Dundalk, terapia małżenśka Dundalk, psychoterapeuta terapia rodzinna Dundalk, wsparcie DDA Dundalk, kryzys w związku, myśli samobójcze Dundalk, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Dundalk możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.