psychoterapeuta Carrigaline Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Carrigaline, psychoterapeuta nerwica Carrigaline, leczenie bezsenności Carrigaline, leczenie nerwicy Carrigaline, psychoterapeuta ataki paniki Carrigaline, psychoterapeuta borderline Carrigaline, leczenie chad Carrigaline, wsparcie alkoholików Carrigaline, psychoterapeuta dla par Carrigaline, terapia małżenśka Carrigaline, psychoterapeuta terapia rodzinna Carrigaline, wsparcie DDA Carrigaline, kryzys w związku, myśli samobójcze Carrigaline, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Carrigaline możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.