psychoterapeuta Ballyclare Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Ballyclare, psychoterapeuta nerwica Ballyclare, leczenie bezsenności Ballyclare, leczenie nerwicy Ballyclare, psychoterapeuta ataki paniki Ballyclare, psychoterapeuta borderline Ballyclare, leczenie chad Ballyclare, wsparcie alkoholików Ballyclare, psychoterapeuta dla par Ballyclare, terapia małżenśka Ballyclare, psychoterapeuta terapia rodzinna Ballyclare, wsparcie DDA Ballyclare, kryzys w związku, myśli samobójcze Ballyclare, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Ballyclare możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.