psycholog Walton and Weybridge w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Walton and Weybridge psycholog nerwica Walton and Weybridge, leczenie bezsenności Walton and Weybridge, leczenie nerwicy Walton and Weybridge, psycholog ataki paniki Walton and Weybridge, psycholog borderline Walton and Weybridge, leczenie chad Walton and Weybridge, wsparcie alkoholików Walton and Weybridge, psycholog dla par Walton and Weybridge, terapia małżenśka Walton and Weybridge, psycholog terapia rodzinna Walton and Weybridge, wsparcie DDA Walton and Weybridge, kryzys w związku, myśli samobójcze Walton and Weybridge, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Walton and Weybridge możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.