psycholog Sint-Lievens-Houtem w BELGII +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Sint-Lievens-Houtem, psycholog nerwica Sint-Lievens-Houtem, leczenie bezsenności Sint-Lievens-Houtem, leczenie nerwicy Sint-Lievens-Houtem, psycholog ataki paniki Sint-Lievens-Houtem, psycholog borderline Sint-Lievens-Houtem, leczenie chad Sint-Lievens-Houtem, wsparcie alkoholików Sint-Lievens-Houtem, psycholog dla par Sint-Lievens-Houtem, terapia małżenśka Sint-Lievens-Houtem, psycholog terapia rodzinna Sint-Lievens-Houtem, wsparcie DDA Sint-Lievens-Houtem, kryzys w związku, myśli samobójcze Sint-Lievens-Houtem, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Sint-Lievens-Houtem możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.