psycholog Bad Ischl Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Bad Ischl, psycholog nerwica Bad Ischl, leczenie bezsenności Bad Ischl, leczenie nerwicy Bad Ischl, psycholog ataki paniki Bad Ischl, psycholog borderline Bad Ischl, leczenie chad Bad Ischl, wsparcie alkoholików Bad Ischl, psycholog dla par Bad Ischl, terapia małżenśka Bad Ischl, psycholog terapia rodzinna Bad Ischl, wsparcie DDA Bad Ischl, kryzys w związku, myśli samobójcze Bad Ischl, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bad Ischl możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.