polski psychoterapeuta Narwik Norwegia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Narwik, polski psychoterapeuta nerwica Narwik, leczenie bezsenności Narwik, leczenie nerwicy Narwik, polski psychoterapeuta ataki paniki Narwik, polski psychoterapeuta borderline Narwik, leczenie chad Narwik, wsparcie alkoholików Narwik, polski psychoterapeuta dla par Narwik, terapia małżenśka Narwik, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Narwik, wsparcie DDA Narwik, kryzys w związku, myśli samobójcze Narwik, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Narwik możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.