polski psychoterapeuta Holywood Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Holywood, polski psychoterapeuta nerwica Holywood, leczenie bezsenności Holywood, leczenie nerwicy Holywood, polski psychoterapeuta ataki paniki Holywood, polski psychoterapeuta borderline Holywood, leczenie chad Holywood, wsparcie alkoholików Holywood, polski psychoterapeuta dla par Holywood, terapia małżenśka Holywood, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Holywood, wsparcie DDA Holywood, kryzys w związku, myśli samobójcze Holywood, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Holywood możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.