polski psychoterapeuta Hallein Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Hallein, polski psychoterapeuta nerwica Hallein, leczenie bezsenności Hallein, leczenie nerwicy Hallein, polski psychoterapeuta ataki paniki Hallein, polski psychoterapeuta borderline Hallein, leczenie chad Hallein, wsparcie alkoholików Hallein, polski psychoterapeuta dla par Hallein, terapia małżenśka Hallein, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Hallein, wsparcie DDA Hallein, kryzys w związku, myśli samobójcze Hallein, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Hallein możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.