polski psychoterapeuta Grimstad Norwegia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Grimstad, polski psychoterapeuta nerwica Grimstad, leczenie bezsenności Grimstad, leczenie nerwicy Grimstad, polski psychoterapeuta ataki paniki Grimstad, polski psychoterapeuta borderline Grimstad, leczenie chad Grimstad, wsparcie alkoholików Grimstad, polski psychoterapeuta dla par Grimstad, terapia małżenśka Grimstad, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Grimstad, wsparcie DDA Grimstad, kryzys w związku, myśli samobójcze Grimstad, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Grimstad możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.