polski psychoterapeuta Friedrichshain Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Friedrichshain, polski psychoterapeuta nerwica Friedrichshain, leczenie bezsenności Friedrichshain, leczenie nerwicy Friedrichshain, polski psychoterapeuta ataki paniki Friedrichshain, polski psychoterapeuta borderline Friedrichshain, leczenie chad Friedrichshain, wsparcie alkoholików Friedrichshain, polski psychoterapeuta dla par Friedrichshain, terapia małżenśka Friedrichshain, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Friedrichshain, wsparcie DDA Friedrichshain, kryzys w związku, myśli samobójcze Friedrichshain, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Friedrichshain możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.