polski psychoterapeuta Cambrai we Francji +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Cambrai, polski psychoterapeuta nerwica Cambrai, leczenie bezsenności Cambrai, leczenie nerwicy Cambrai, polski psychoterapeuta ataki paniki Cambrai, polski psychoterapeuta borderline Cambrai, leczenie chad Cambrai, wsparcie alkoholików Cambrai, polski psychoterapeuta dla par Cambrai, terapia małżenśka Cambrai, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Cambrai, wsparcie DDA Cambrai, kryzys w związku, myśli samobójcze Cambrai, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Cambrai możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.