polski psychoterapeuta Bonn Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Bonn, polski psychoterapeuta nerwica Bonn, leczenie bezsenności Bonn, leczenie nerwicy Bonn, polski psychoterapeuta ataki paniki Bonn, polski psychoterapeuta borderline Bonn, leczenie chad Bonn, wsparcie alkoholików Bonn, polski psychoterapeuta dla par Bonn, terapia małżenśka Bonn, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Bonn, wsparcie DDA Bonn, kryzys w związku, myśli samobójcze Bonn, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bonn możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.