polski psychoterapeuta Bebington w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Bebington polski psychoterapeuta nerwica Bebington, leczenie bezsenności Bebington, leczenie nerwicy Bebington, polski psychoterapeuta ataki paniki Bebington, polski psychoterapeuta borderline Bebington, leczenie chad Bebington, wsparcie alkoholików Bebington, polski psychoterapeuta dla par Bebington, terapia małżenśka Bebington, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Bebington, wsparcie DDA Bebington, kryzys w związku, myśli samobójcze Bebington, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bebington możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.