polski psychoterapeuta Bad Radkersburg Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Bad Radkersburg, polski psychoterapeuta nerwica Bad Radkersburg, leczenie bezsenności Bad Radkersburg, leczenie nerwicy Bad Radkersburg, polski psychoterapeuta ataki paniki Bad Radkersburg, polski psychoterapeuta borderline Bad Radkersburg, leczenie chad Bad Radkersburg, wsparcie alkoholików Bad Radkersburg, polski psychoterapeuta dla par Bad Radkersburg, terapia małżenśka Bad Radkersburg, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Bad Radkersburg, wsparcie DDA Bad Radkersburg, kryzys w związku, myśli samobójcze Bad Radkersburg, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bad Radkersburg możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.