polski psycholog Wolkersdorf im Weinviertel Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Wolkersdorf im Weinviertel, polski psycholog nerwica Wolkersdorf im Weinviertel, leczenie bezsenności Wolkersdorf im Weinviertel, leczenie nerwicy Wolkersdorf im Weinviertel, polski psycholog ataki paniki Wolkersdorf im Weinviertel, polski psycholog borderline Wolkersdorf im Weinviertel, leczenie chad Wolkersdorf im Weinviertel, wsparcie alkoholików Wolkersdorf im Weinviertel, polski psycholog dla par Wolkersdorf im Weinviertel, terapia małżenśka Wolkersdorf im Weinviertel, polski psycholog terapia rodzinna Wolkersdorf im Weinviertel, wsparcie DDA Wolkersdorf im Weinviertel, kryzys w związku, myśli samobójcze Wolkersdorf im Weinviertel, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Wolkersdorf im Weinviertel możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.